Centra raksti - WWW.HUMAN.LV
Latviski По русски English
Apmācības skolā
Par skolu
Atsauksmes
Bibliotēka
Kontakti


Cik Jums ir gadu?
Mazāk par 14
14-17
18-21
22-28
29-39
40-55
virs 55
 
(Nobalsot varat vienreiz dienā)
balsošanas rezultāti »


 
 


 

.
» lasīt tālak...
Šo vingrojumu pilda vienu reizi dienā, 10 minūtes (ilgāk nevajag, jo tas var izraisīt slimību saasināšanos.) Nepilda pēc ēšanas! Pilda pirms ēšanas, jo tad daudz mazāk gribēsies ēst. 
» lasīt tālak...
Kāda mana paziņa uz piedāvājumu dzīvē biežāk smaidīt paziņoja, ka viņa nav muļķīte, lai staigātu un vienkārši “vaikstītos”, un, ka arī bez tā, problēmu viņai pietiek. Ko gan šeit var teikt! Mūsu mazie bērni, spēj smaidīt vai smieties līdz trīs simts reizēm dienas gaitā, turklāt tas nešķiet muļķīgi vai nedabīgi. Tieši pretēji – ja viņi to nedarīs mēs celsim trauksmi: kaut kas ar bērnu nav kārtībā, vai nav apslimis... No šāda viedokļa, nospiedošs vecāku cilvēku vairākums zaudē jaunākajai paaudzei. Diemžēl pieaudzis cilvēks vidēji smaida tikai 5-10 reizes dienā. Un tas ir, ieskaitot šķobīšanos un sarkastiskus smīnus!
 
» lasīt tālak...
Andrejs Bašuns
jogas un smieklu terapijas instruktors
 
Vairums cilvēka problēmu ir saistītas ar tā iekšējo sasprindzinājumu un spriedzi, kas iegūta visa mūža garumā. Tas jūtams praktiski visos organisma līmeņos, no fizioloģijas līdz pat prātam.
Šie sasprindzinājumi, par daudziem no kuriem cilvēki pat nenojauš, kavē vitālās enerģijas dabisko cirkulāciju. Bet lai cilvēks būtu vesels un laimīgs, tā organismā noteiktā daudzumā brīvi jācirkulē noteiktas kvalitātes enerģijai.
Bet vairumā gadījumu tas nenotiek.
Un tas savukārt negatīvi ietekmē cilvēka veselību un visus viņa dzīves aspektus. Šī iekšējā sasprindzinājuma sekas ir dažāda rakstura sāpes, slimības, nospiestības sajūta, nervu un psihiskā spriedze, dažādi kompleksi, bailes. Tas viss traucē cilvēkam būt dabiskam, pilnīgāk izpaust savu radošo potenciālu un būt darbspējīgākam. Kā lai sev palīdzam? Ko mums iesākt?
» lasīt tālak...
Andrejs Bašuns
jogas un smieklu terapijas instruktors

Kāda mana paziņa uz ieteikumu dzīvē biežāk smaidīt pavēstīja, ka viņa jau neesot ķerta, lai staigātu un tāpat vien smaidītu, un ka viņai jau tā problēmu netrūkstot. Nu ko lai saka! Mūsu mazuļi, kuri spēj dienas laikā smaidīt vai iesmieties līdz trīssimt reizēm, nepavisam neizskatās muļķīgi vai nedabiski. Gluži otrādi – ja viņi pēkšņi to pārstātu darīt, mēs sāktu uztraukties: ar bērnu kaut kas nav labi, vai tik’ nebūs saslimis… Šajā ziņā lielākais vairums vecākās paaudzes cilvēku nepārprotami zaudē jaunākās paaudzes priekšā. Diemžēl pieaudzis cilvēks vidēji dienā pasmaida vien  5-10 reizes. Turklāt ieskaitot smīnēšanu un sarkastisku smieklus!

» lasīt tālak...
Andrejs Bašuns
(fragments no lekcijas)

Vai varat iedomāties tādu situāciju: jums jāaudzina bērns, jānodod savas zināšanas, pieredze, gudrība, bet noteiktu apstākļu dēļ jūs viņu redzat, dzirdat, bet viņš jūs nē. Tā kā viņš nojauš, ka esat kaut kur tuvumā, viņš periodiski skatās kaut kur augšup, lūdz jūs viņam dot to vai šo vai pavisam ko citu. Kāda būs jūsu rīcība? Vai pēc katra viņa pieprasījuma pildīsiet visas viņa iegribas? Jūs kā pieaudzis cilvēks labi apzināties, kas viņam nepieciešams, bet kas ne īpaši. Jūs "redzat viņam cauri" pat bez rentgena un pazīstat viņu labāk nekā viņš pats. Tāpēc jūs viņam dosiet tikai to, kas viņam tik tiešām nepieciešams.

» lasīt tālak...

Pēdējā laikā gandrīz visi būs dzirdējuši par filipīniešu dziednieku jeb hīleru veiktajiem brīnumiem. Par operācijām, kuras viņi veic bez ķirurģisko instrumentu palīdzības, ar rokām iekļūstot pacienta ķermenī caur ādu. Šis fenomens tik ļoti pārsteidz cilvēkus, ka vienaldzīgos neatradīsiet. Sastopams plašs attieksmes spektrs – sākot no pielūgsmes līdz pat fenomena noliegšanai un apvainojumiem šarlatānismā.

Kaut arī šim fenomenam veltīti neskaitāmi pētījumi, neviens no tiem nedod tā loģisku skaidrojumu. Neskaitāmie apraksti un liecinieku vēstījumi par to neizkliedē neskaidrību daudzos jautājumos. Vai operācijas tiešām notiek vai arī tas ir tikai acu māns? Ja tā ir patiesība, tad kā viss reāli notiek? Un, ja tas ir reāli, vai tas nes īstu izdziedināšanu? U. tml.

Mēģināsim rast skaidrību šajos un citos jautājumos kopā ar Rīgas Cilvēka Garīgās Pilnveidošanās Centru, kura pārstāvji ne vien kontaktējušies ar hīleriem un redzējuši, kā viņi strādā Filipīnās, bet arī cieši sadarbojušies ar viņiem šeit Latvijā.

» lasīt tālak...

Teicamniekus tā stimulē un atbalsta, bet nesekmīgos - stingri soda.

Kad beidzas bezrūpīgā bērnība un jūsmas pilnā jaunība, kā biežs viesis mūsu dvēselē ienāk skumjas. Pacēlumu un cerību gaišā josla mijas ar tumšo: neveiksmēm, zaudējumiem un aizvainojumiem. Tā nu reiz ir iekārtota mūsu dzīve. Blakus priekam vienmēr ir bēdas. Par savām kļūdām un maldiem mēs maksājam ar ciešanām. Bet vai šī patiesība ir tik nemainīga?

Nē, dzīve cilvēkam ir dota ne tāpēc, lai viņš ciestu, bet lai būtu laimīgs - tā ir pārliecināts Andrejs Bašuns, Cilvēka garīgās pilnveidošanās centra instruktors.

» lasīt tālak...

Mūsdienu zinātne pierāda, ka cilvēka dzīves ilgums var sasniegt 150 gadus un pat vairāk. Kādēļ tad vidēji mēs dzīvojam apmēram tikai 70? Kādēļ mūsu organisms tik ātri iztērē savu potenciālu?

Par visu orgānu un sistēmu sabalansētu darbību organismā nodrošina nervu sistēma (NS). Tā arī nodrošina organisma adekvātu reakciju uz ārējās vides iedarbību: gaismu, skaņu, smaržu, krāsu utt. Ja NS netiek galā ar savām funkcijām, tad iestājas nesaskaņas organisma darbībā. Tas, savukārt, noved pie slimībām, neveiksmēm un citiem ciešanu veidiem.

Tā iemesls – stress. Kas tad ir stress?

» lasīt tālak...

Droši vien daudzi no Jums ir ievērojuši, ka, ja viss veicas labi, tad dvēselē ir miers. Tieši šī iekšējā dvēseles harmonija cilvēka dzīvē ir primārā. Tiecoties pēc tās, mēs arī veidojam savu rīcību. Tikai grūtības slēpjas tajā, kā saglabāt šo dvēseles stāvokli. Kāpēc gan mēs nevarētu atrasties tajā vienmēr? Bet varbūt šo problēmu var risināt no citas puses – vispirms radīt harmoniju sevī, bet pēc tam krāt ap sevi to ārējo, kas mums ir vajadzīgs. Rīgā ar šiem un citiem garīgās prakses jautājumiem nodarbojas Cilvēka garīgās pilnveidošanas centrs.

» lasīt tālak...

Mūsdienu dzīves temps, stress, nepareiza pārtika un citi ikdienas faktori ļoti piesārņo mūsu organismu. Ķermenī uzkrājas sāļi, toksīni un citas indes. Nespējot atbrīvoties no stresa sekām, nervu sistēma un psihe novājinās un kļūst nestabilas. Prāts piesārņojas ar negatīvām domām un emocijām. Tas viss kopumā izjauc normālas organisma funkcijas, radot slimības, nogurumu, neveiksmes un citas problēmas, vienkārši sakot – traucē dzīvot.

Parasti organisma attīrīšanās un atjaunošanās notiek tikai miega laikā. Miegā organisma iekšējā daba sāk automātiski attīrīt visu organismu no ikdienas stresa negatīvajām sekām. Tomēr bieži vien stress vai nelielu stresu kopsumma atstāj tik spēcīgu negatīvu iespaidu uz nervu sistēmu, psihi, prātu, ka parastais miegs nespēj likvidēt šādas iedarbības sekas. Miegs atbrīvo tikai no virspusēja stresa un dienas noguruma.

Kā lai atbrīvojas no dziļām stresa sekām?

» lasīt tālak...
 
         Mugurkauls ir galvenā enerģētiskā artērija: caur to plūst visi enerģētisko strāvu veidi, kuri baro visu mūsu organismu, sākot no fizioloģijas līdz prātam un apziņai. No mugurkaula stāvokļa un tā enerģētiskās caurlaidības ir atkarība šīs barošanas kvalitāte. Ja kādā no mugurkaula posmiem veidojas aizsprostojums, samazinās noteiktu strāvu caurlaidības spēja, tad tas ietekmē ne tikai mugurkaulu, bet arī tās vai citas sistēmas vai konkrētu orgānu darbību, kas saistīti ar doto mugurkaula posmu.  

        Lai saprastu šī procesa būtību, dzīve jāuztver kā mācību stunda, kas ir nepieciešama, dota cilvēkam viņa audzināšanai, izaugsmei. Ja problēma netiek risināta rodas slimība, ciešanas.
» lasīt tālak...

Stresa slodze un pārpūle ir mūsu sabiedrības spraigā dzīves ritma sekas. Par nožēlu, vairumam cilvēku, stress ir kļuvis par dzīves normu. Kad cilvēka ķermenis un prāts ir pārslogoti, viņa darbības efektivitāte ievērojami samazinās. 

» lasīt tālak...

Vīnes Bioloģiski-atgriezenisko procesu (BAP) institūtā ir izdevies tehniski izmērīt tā saucamo kundalini enerģiju, kura apvij cilvēka mugurkaulu un kā čūska paceļas no mugurkaula pamatnes līdz galvas smadzenēm. Mugurkauls ir svarīgākais enerģētiskais kanāls pa kuru plūst šie dzīvības spēki un un piepilda visu organismu līdzīgi kā dzīves sulas plūst pa koka stumbru un baro tā zarus un lapas. Informācija par šo enerģiju meklējama jebkurā literatūrā par Jogu, kā arī Hinduisma, Budisma, Daoisma, Sikhisma, Sintoisma un daudzu citu reliģiju garīgajās mācībās.
     BAP institūtā zinātniekiem ir izdevies izsekot enerģijas plūsmai, kas savieno cilvēka mugurkaula pamatni ar galvas smadzenēm. Enerģija novērojama smalku energopoteniciālu veidā, kurus rada muguras un galvas smadzenes. Institūta zinātnieku pētījumi apliecina šīs enerģijas plūsmas kvalitātes saikni ar cilvēka veselības stāvokli. Veselam cilvēkam šie energopotenciāli atrodas līdzsvarā, bet ja līdzsvars izjūk – rodas slimība. Jo nopietnāki traucējumi – jo nopietnāka slimība. Mugurkaulu var nosacīti sadalīt vairākos segmentos, kuru stāvoklis nosaka atbilstošo orgānu sistēmu darbību. Izlīdzinot kundalini potenciālus iespējams ārstēt vairumu slimību.
     Rodas jautājums – kā to izdarīt?

» lasīt tālak...
   
  

Top.LV

 

 

 
Copyright © 2002-2024 Международный центр Путь человека.
Copyright © 2024 K.K.Kukurs