Centra misija
Latviski По русски English
Centra apmācības
Par centru
Atsauksmes
Sarunas ar skolotāju
Bibliotēka
Kontakti


Cik Jums ir gadu?
Mazāk par 14
14-17
18-21
22-28
29-39
40-55
virs 55
 
(Nobalsot varat vienreiz dienā)
balsošanas rezultāti »

.
 
Centra misija – dzīvot ar sirdi

Centra darbība
Mūsu starptautiskais centrs “Cilvēka Ceļš” sāka savu aktīvo darbību 2010.gadā. Centrā pastāvīgi mācās, strādā un dzīvo cilvēki, kurus apvieno kopējs galvenais mērķis – tiekšanās uz Gaismu. Mūs apvieno vēlme mācīties, apgūt praktiski saņemto zināšanu sistēmu, virzoties pa Ceļu uz Atmošanos un vēl tālāk, daloties ar šīm zināšanām ar citiem cilvēkiem.
Centra un skolas pamatdarbība saistīta ar cilvēku apmācību praktiskām zināšanām par cilvēka pilnveidošanos. Izglītība šajā nozarē cilvēkam ļauj saņemt iekšēju pieredzi, kas nepieciešama, lai izprastu dzīves jēgu un dzīves nozīmi.

Mūsu centrs – tas ir dzīvs organisms, kas attīstās, aug un pilnveidojas. Šobrīd mūsu komanda apvieno rīdziniekus, minskiešus, maskaviešus un citu Krievijas, Baltkrievijas, Kazahstānas, Uzbekistānas, Lietuvas un Latvijas pilsētu iedzīvotājus. Maskavā, Rīgā un Minskā darbojas mūsu centra klubi, kura nodarbībās nostiprinās un attīstās kursa robežās iegūtās prasmes un tiek apgūts apjomīgs teorētisks materiāls.

Mēs esam priecīgi savās rindās redzēt mērķtiecīgus un meklējošus cilvēkus neatkarīgi no viņu pilsonības, dzīves vietas, izglītības, sociālā statusa un ticības. Izšķirošs nosacījums – karsta vēlēšanās strādāt, lai pilnveidotos, turklāt uzlabojot dzīvi visapkārt.

Centrā notiek izglītojoši un mācību kursi, semināri, vebināri, jogas nodarbības, smieklu joga, priekšnesumi, izglītojošas lekcijas un tikšanās. Darbojas sporta pulciņš un bērnu attīstības programmas pulciņš.
Centrs pēc unikālām korporatīvām programmām nostiprina biznesa saites, uzstājas kā informatīvs sponsors un muzikālo grupu, radošo kolektīvu partneris, organizē izbraukuma seminārus (retrītus) un tikšanās Krievijas, Baltkrievijas un Eiropas pilsētās.

***
Šāda centra attīstīšanās jebkurā pasaules reģionā rada blakusefektus, kas sniedz iespēju uzlabot apstākļus sociālā, ekonomiskā un citās sabiedriskās darbības sfēras. Centra attīstība pozitīvi ietekmē vispārējo stāvokli un rada harmoniju reģionā. Cilvēki kļūst laimīgāki.


   
  

Top.LV

 

 

 
Copyright © 2002-2017 Международный центр Путь человека.
Copyright © 2017 K.K.Kukurs