Vēstījums mājaslapas viesiem
Latviski По русски English
Apmācības skolā
Par skolu
Atsauksmes
Bibliotēka
Kontakti


Cik Jums ir gadu?
Mazāk par 14
14-17
18-21
22-28
29-39
40-55
virs 55
 
(Nobalsot varat vienreiz dienā)
balsošanas rezultāti »


 
 


 

.
 
Labdien, meklētāj!

Esam izveidojuši šo lapu kā atklātu un patiesu vēstījumu tiem cilvēkiem, kurus mēs vēlamies redzēt savu draugu lokā. Šeit mēs izskaidrojam pamatbūtību tam, ko vēlamies pastāstīt ikvienam cilvēkam.

Mēs meklējam cilvēkus, kas ir gatavi nopietnai sarunai par savu dzīvi. Tiem, kas ir gatavi, cik drīz vien iespējams, veikt virkni nepieciešamo soļu savai attīstībai.  Iet cauri savām bailēm un iekšējām sienām, kas mūs atdala no pašu dzīves. Pamosties!  Palīdzēt to darīt arī citiem. Un virzīties tālākā attīstībā...

Mēs – mācekļu komanda. Jā – jā, tieši mācekļu, lai gan kādam no mums jau ir pāri 60 gadiem. Mēs mācamies dzīvot, piepildot dzīvi ar saturu, jēgu un mērķi.  Katrs no mums, cits ātrāk, cits vēlāk ar savu personīgo pieredzi ir izjutis, ka dzīvot kā iepriekš – dzīvot “kā visi”, aprobežojoties vien ar cīņu par komfortablu eksistēšanu, vairs negrib.
 
 
 
Iespējams, ka jums ir pazīstama iekšējas neapmierinātības sajūta? It kā viss ir, bet tomēr kaut kā trūkst. Bet kā? 

Iespējams, ka tā ir iekšējā balss, kas dažiem cilvēkiem nepārtraukti spiež meklēt dzīvē kaut ko vairāk, arī liek kļūt pieaugušam, labākam, viedākam? Meklēt sajūtu asumu un pilnību, meklēt mieru un laimi. Meklēt atbildes uz galvenajiem viņa jautājumiem: “Kas es esmu?” un “Kur ved mans ceļš?”

Viss šis summējas Pamošanās brīdī!  Viss kļūst vienkāršs un saprotams. Aiziet bailes un steiga. Atnāk miers un prieks. Pasaules uztverē un dzīvē pazūd prāta “starpniecība” ar savu šaubīšanos un analīzi. Tad viss tiek pieņemts ar dvēseli (sirdi) tieši tāds, kāds tas ir patiesībā. Atklājas kolosāla apmēra Gaismas un mīlestības okeāns, kurā mēs visi jau atrodamies, bet to neredzam, pie tam, no tā aizsargājamies, lai arī cik paradoksāli tas neskanētu.

Mēs piedāvājam Jums beidzot atrast to, ko iespējams Jūs jau sen meklējat, tāpat kā to atrada katrs no mums.

Neslēpsim, ka šis ceļš pie sevis paša, nav rožlapiņām kaisīts. Vieglu un ātru laimi mēs nesolām. Lai sasniegtu iespaidīgus rezultātus, nepieciešams daudz ar sevi strādāt!  Tieši tāpēc, mēs meklējam uzticamus ceļabiedrus, lai, ejot kopā, visiem un katram atsevišķi būtu VIEGLĀK pārvarēt grūtības, kas saistītas ar organisma iekšējo pārveidošanos, egoisma pārvarēšanu un dažādu dzīves situāciju un mācību apguvē. Un galvenais – izveidot sabiedrībā lielisku piemēru tam, kā var dzīvot, parādīt alternatīvu tam strupceļam, kurā mūs iedzen sociums. Izveidot un sakārtot uz mācību centra bāzes izglītības sistēmu cilvēka sagatavošanai, kas ļaus dzīvot daudz plašākā mijiedarbībā ar dzīvi un tās uztverē, un principiāli atšķirīgām iespējām. Nākotnē tas varētu izskatīties kā neliels stipru, brīvu un laimīgu cilvēku ciemats. Šo darbu mēs jau esam sākuši.

 


Lai virzītos pa šo ceļu ir trīs obligāti nosacījumi:
skolotājs, zināšanas un komanda.

Pašas zināšanas ir pielāgotas mūsdienu cilvēkam un mūsdienām. Tās ļauj cilvēkam ar milzīgu vēlēšanos, īsā laikā ne tikai atmosties, bet arī vēl šīs dzīves laikā, šajā iemiesojumā iziet no šīs “matricas”, (izkļūt no “Samsaras riteņa”, jeb kā saka Austrumos pārdzimšanas apļa). Runa ir par kvalitatīvu, cita līmeņa mijiedarbību ar dzīvi, apkārtējo pasauli. Nav jāmainās ne vieta, ne laiks, tās ir kvalitatīvas paša cilvēka izmaiņas.

Atmošanās – Apskaidrošanās – pāreja uz tīro apziņas līmeni – katra meklētāja sapnis. Lai gan tā nav galējā robeža, bet gan tikai Ceļa sākuma punkts.

Bet aiziet līdz tam vienatnē ir ļoti, ļoti grūti un lielākoties gandrīz neiespējami. Bet to ir diezgan reāli izdarīt komandā, ar draugiem, ar tiem, kas tevi saprot un atbalsta un, protams ar skolotāju... Ar cilvēku, kas PRECĪZI zina un māk... Ar praksi, kas ļauj sagatavot šīm pārmaiņām visu organismu, no fizioloģijas līdz psihei un prātam.

Mums ir interesanti cilvēki, kam šis ceļš nav vienkārša aizraušanās, bet pārdomāts lēmums – gatavība jau saknē mainīt sevi un savu dzīvi.

Mēs nevēlamies uzspiest kārtējo pasaules redzējuma modeli, gluži pretēji, mēs aicinām iepazīt apkārtējo realitāti ar savu personīgo pieredzi.

Mūsu sarunā grūti atrast paralēles vai atsaukties uz kādu analoģiju, kas būtu zināma. Turklāt paši vārdi nevar līdz galam izpaust būtību... Bet, ja Jums ir interesanta pati dzīve, tad, iespējams, mēs ar Jums tiksimies.

"Genādija Givina skolas" komanda
   

Centra misija >>
 
   
  

Top.LV

 

 

 
Copyright © 2002-2024 Международный центр Путь человека.
Copyright © 2024 K.K.Kukurs