Skolotāja biogrāfija
Latviski По русски English
Apmācības skolā
Par skolu
Atsauksmes
Bibliotēka
Kontakti


Cik Jums ir gadu?
Mazāk par 14
14-17
18-21
22-28
29-39
40-55
virs 55
 
(Nobalsot varat vienreiz dienā)
balsošanas rezultāti »


 
 


 

.
 
Skolotāja biogrāfija
Fragments no Ilonas Spaskas-Koršunovas grāmatas  "AIZ KLUSUMA ROBEŽAS"
 
16. nodaļa
 
Šo nodaļu rakstīt nebija vienkārši, jo Genādijs vienmēr teica „Pašam par sevi man nav nekādas vērtības. Nenovērtējamas ir tās Zināšanas, kuras es nododu.”
Un tomēr es nolēmu uzrakstīt, pa drusciņai savācot kopā faktus par Skolotāja dzīvi – kaut ko zināju pati, kaut ko stāstīja viņa māte un cilvēki, kas viņu pazina pietiekoši ilgi, kaut ko arī pats Genādijs neviļus pastāstīja.
Genādijs uzauga veselīgs un stiprs – no 1.klases nodarbojās ar peldēšanu, no 9.klases – ar boksu, karate, dažādiem daudzcīņas veidiem. Mācoties skolā, 10.klasē, Genādijs satika cilvēku, kas nodarbojās ar Garīgo Praksi. Tas, ko Genādijs pie viņa apguva, ne tikai izmainīja Genādija skatījumu uz Dzīvi, bet arī palīdzēja sasniegt lieliskus rezultātus sportā, viegli iestāties RPI (Rīgas Polittehniskais Institūts) un to absolvēt.
 
...Tālāk dzīve Genādiju aizveda pa dažādiem, savstarpēji nesaistītiem ceļiem uz Maskavas Kosmosa zinātņu institūtu. Tur viņš iepazinās ar kādu ļoti interesantu vīrieti gados. Šis cilvēks iedeva Genādijam noteiktas sākotnējās Zināšanas par mūsu un apkārtējām pasaulēm, un pats galvenais – nosūtīja pie praktizējoša Garīgā Skolotāja.
 
...Lai arī kāda būtu viņa nodarbošanās - tuvcīņas instruktors, kaskadieris, elektriķis, inženieris – Genādijs pastāvīgi nodarbojās ar Garīgo Praksi un mācīja to citiem. Daudzus gadus viņš veltīja sportam, strādāja par treneri, apmācot bērnus un jauniešus peldēšanā, daudzcīņā, cīņas mākslās. Dzīvoja Altajā, Sajānos, Ziemeļsibīrijā, vairākus gadus nodarbojās ar glābšanas darbiem Kaukāza kalnos. Pabija Pievolgā, Urālos, Vidusāzijā, mācoties pats un mācot apgūtās Zināšanas citiem. Pēdējos gadus Genādijs dzīvo Latvijā...

...Garīgā Prakse ļauj pietiekoši ātri kļūt cienīgam saņemt un izmantot Zināšanas par cilvēka Ceļu, par mūsu pasaules attīstību un visu, kas tajā atrodas. Visu savu dzīvi, lai kā arī tā nebūtu iegrozījusies, Genādijs veltīja tam, lai izzinātu un mācītu šīs nenovērtējamās Zināšanas cilvēkiem. Pirmie skolnieki Genādijam bija Pievolgā un Altajā.
 
...Cilvēka pilnveidošanas prakses Skolotāju raksturo viņa pienākumu līmenis pret pasauli. Jo vairāk cilvēks zina,  jo vairāk viņā ir ieguldīts darbs un zināšanas, jo vairāk viņam ir pienākumu.
Viens no Genādija uzdevumiem mūsu pasaulē ir Garīgo Zināšanu popularizēšana. Tajā ietilpst labvēlīgas vides izveidošana bijušās Padomju Savienības teritorijā, lai nākotnē varētu uzcelt cilvēka garīgās pilnveidošanās Centru.
Es pazīstu Genādiju gandrīz 10 gadus. Lielāko daļu no tiem esmu veltījusi Garīgas Prakses apgūšanai un nodarbībām, ko Genādijs māca man un daudziem maniem paziņām.
   
  

Top.LV

 

 

 
Copyright © 2002-2020 Международный центр Путь человека.
Copyright © 2020 K.K.Kukurs