SARUNAS AR SKOLOTĀJU. Audio ieraksti
Latviski По русски English
Apmācības skolā
Par skolu
Atsauksmes
Sarunas ar skolotāju
Bibliotēka
Kontakti


Cik Jums ir gadu?
Mazāk par 14
14-17
18-21
22-28
29-39
40-55
virs 55
 
(Nobalsot varat vienreiz dienā)
balsošanas rezultāti »


 
 


 

.
 
Apmācība mūsu Skolā
notiek Garīgās prakses skolotāja
Genādija Givina vadībā

 

 
 
    Sarunas ir krievu valodā.
 
    
Ļoti ieteicams pirms audio failu klausīšanās izlasīt Skolas audzēknes Ilonas grāmatu „Aiz klusuma robežas”.
 
Šajā sadaļā mēs piedāvājam Jūsu uzmanībai skolotāja sarunas ar skolniekiem, kuros tiek apspriestas visdažādākās dzīves tēmas, kā arī sniegtas atbildes uz skolēnu uzdotiem jautājumiem.
 
 
Kā klausīties lekcijas

 

Sarunas bez skaņas un informācijas satur arī enerģiju, tāpēc svarīgi ir ievērot sekojošus nosacījumus: 

• Klausoties audio grāmatu, pēc katrām 30 minūtēm ir nepieciešams ieturēt pauzi – pasēdēt (vai pagulēt uz cietas, līdzenas virsmas) ar aizvērtām acīm ne mazāk par 5 minūtēm (nebaidieties aizmigt). Tikai pēc tam turpiniet grāmatas klausīšanos.

• Ja audiogrāmatas klausīšanās laikā rodas kaut neliels diskomforts, nepieciešams pārtraukt klausīšanos, pasēdēt klusumā un ļaut tam no Jums iziet. Tikai pēc tam turpiniet klausīšanos. Tas ir svarīgi!
Klusumā Jūs mācāties gūt baudu no atrašanās starp apkārtējās pasaules skaņām! Ja no sākuma Jums ir ērtāk tās klausīties, tad dariet tā. Lai iemācītos būt klusumā, iespējams būs nepieciešamas pat vairākas dienas regulāras klausīšanās.

Daudzi var pamanīt, ka jau pēc īsa laika sāksies pozitīvas izmaiņas dzīvē: sāks atkāpties slimības un nepatikšanas, un aizvien biežāk parādīsies veiksme, prieks un iekšējās laimes sajūta!
 
 
 
Šajā sadaļā mēs piedāvājam Jūsu uzmanībai skolotāja sarunas ar skolniekiem, kuros tiek apspriestas visdažādākās dzīves tēmas, kā arī sniegtas atbildes uz skolēnu uzdotiem jautājumiem. 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
  

Top.LV

 

 

 
Copyright © 2002-2019 Международный центр Путь человека.
Copyright © 2019 K.K.Kukurs