SARUNAS AR SKOLOTĀJU. Audio ieraksti
Latviski По русски English
Par centru
KLUSUMA JOGA
Apmācība
Atsauksmes
Sarunas ar skolotāju
Bibliotēka
Kontakti


Cik Jums ir gadu?
Mazāk par 14
14-17
18-21
22-28
29-39
40-55
virs 55
 
(Nobalsot varat vienreiz dienā)
balsošanas rezultāti »

.
 
Apmācība mūsu Centrā
notiek Garīgās prakses skolotāja
Genādija Givina vadībā

 


 
    Sarunas ir krievu valodā.
 
    
Ļoti ieteicams pirms audio failu klausīšanās izlasīt Skolas audzēknes Ilonas grāmatu „Aiz klusuma robežas”.
 
Šajā sadaļā mēs piedāvājam Jūsu uzmanībai skolotāja sarunas ar skolniekiem, kuros tiek apspriestas visdažādākās dzīves tēmas, kā arī sniegtas atbildes uz skolēnu uzdotiem jautājumiem.
 
 
Kā klausīties lekcijas

 

Sarunas bez skaņas un informācijas satur arī enerģiju, tāpēc svarīgi ir ievērot sekojošus nosacījumus: 

• Klausoties audio grāmatu, pēc katrām 30 minūtēm ir nepieciešams ieturēt pauzi – pasēdēt (vai pagulēt uz cietas, līdzenas virsmas) ar aizvērtām acīm ne mazāk par 5 minūtēm (nebaidieties aizmigt). Tikai pēc tam turpiniet grāmatas klausīšanos.

• Ja audiogrāmatas klausīšanās laikā rodas kaut neliels diskomforts, nepieciešams pārtraukt klausīšanos, pasēdēt klusumā un ļaut tam no Jums iziet. Tikai pēc tam turpiniet klausīšanos. Tas ir svarīgi!
Klusumā Jūs mācāties gūt baudu no atrašanās starp apkārtējās pasaules skaņām! Ja no sākuma Jums ir ērtāk tās klausīties, tad dariet tā. Lai iemācītos būt klusumā, iespējams būs nepieciešamas pat vairākas dienas regulāras klausīšanās.

Daudzi var pamanīt, ka jau pēc īsa laika sāksies pozitīvas izmaiņas dzīvē: sāks atkāpties slimības un nepatikšanas, un aizvien biežāk parādīsies veiksme, prieks un iekšējās laimes sajūta!
 
Šajā sadaļā mēs piedāvājam Jūsu uzmanībai skolotāja sarunas ar skolniekiem, kuros tiek apspriestas visdažādākās dzīves tēmas, kā arī sniegtas atbildes uz skolēnu uzdotiem jautājumiem. 
 
Cilvēka apziņas attīstības prakses audiogrāmatā ir ieraksti no dzīvām sarunām ar pasniedzēju Genādiju Givinu. Tajā skartas tēmas, kas cilvēkam palīdz nonākt pie sapratnes par savu nozīmi šajā pasaulē.
Grāmata ir viens no pakāpieniem, kas ved uz Zināšanām, kuras pastāv ārpus vārdiem. Tas ir nepieciešamais teorijas daudzums iesācējiem. Temati ir apspriesti tā, lai mudinātu cilvēku iedziļināties sarunā un uzdot jautājumus
(krievu valodā).
   
  

Top.LV

 

 

 
Copyright © 2002-2017 Международный центр Путь человека.
Copyright © 2017 K.K.Kukurs