Tikšanās - Mēs kļuvām citādāki
Latviski По русски English
Apmācības skolā
Par skolu
Atsauksmes
Sarunas ar skolotāju
Bibliotēka
Kontakti


Cik Jums ir gadu?
Mazāk par 14
14-17
18-21
22-28
29-39
40-55
virs 55
 
(Nobalsot varat vienreiz dienā)
balsošanas rezultāti »

.
Tikšanās - Mēs kļuvām citādāki
 
 
21.februārī, plkst. 19:30

Kas ir retrīts un kāpēc uz to braukt?  Katram meklētājam ir savs mērķis, savs jautājums, savas prasības, savi  meklējumi. Kurš brauc uz retrītu, lai paliktu viens un sakārtotu savas  domas; kurš brauc, lai pieskaros savai patiesajai dabai un iepazītu savu  patieso "es"; kurš brauc, lai ieraudzītu savu nepatieso "es" un no tā  atteiktos; un kurš brauc atmosties!

Šie un citi noslēpumi tiek  atklāti retrīta laikā. Un cik lielā mērā cilvēkiem, pabijušiem retrītā,  bija iespēja to atklāt, mēs varēsim noskaidrot no viņiem pašiem.

Mēs  organizējām šo tikšanos tādēļ, lai jūs varētu uzdot viņiem savus  jautājumus, spētu noskaidrot, kādas bija šo dalībnieku prasības vai  gaidas no šī retrīta, kas viņus uztrauca, un, kas ar viņiem notika  retrītā. Kā mainījās viņu dzīve, pasaules uztvere, vai tā kļuva citāda  un jauna? Vai viņi sajuta dzīves gudrību, pārskatīja savas vērtības,  spēja pieskarties iekšējai brīvībai un laimei? Vai izdevās uzlabot  veselību, attīrīt organismu, apziņu un garu? Dalībnieki pastāstīs par  savu pieredzi un atbildēs uz jebkuru jūs interesējošu jautājumu.

Mēs  raidīsim online formātā. Jūs varēsiet uzdot jautājumus, ja aizpildīsiet  reģistrācijas anketu, vai video translācijas laikā, redzamajā sarakstē.

Norises vieta:Rīgas Franču licejs, Mēness iela 8, Rīga

Maksa: 2 eiro
 

Jautājumu gadījumā lūdzam sazināties pa tālruni: +371 29798544 - Rita
   
  

Top.LV

 

 

 
Copyright © 2002-2019 Международный центр Путь человека.
Copyright © 2019 K.K.Kukurs