Šeit un tagad
Latviski По русски English
Apmācības skolā
Par skolu
Atsauksmes
Sarunas ar skolotāju
Bibliotēka
Kontakti


Cik Jums ir gadu?
Mazāk par 14
14-17
18-21
22-28
29-39
40-55
virs 55
 
(Nobalsot varat vienreiz dienā)
balsošanas rezultāti »

.
 
 
Stāvoklis „šeit un tagad”
 
    Šis stāvoklis ir daudzšķautnains un dažāds pēc dziļuma. Runa ir par pilnīgu nepretošanos Dzīvei un sadarbību ar To.
   Šīs īsās frāzes īstenās nozīmes un dziļuma izpratne atnāk tikai regulāri praktizējot un strādājot ar sevi.
 
   Pieredze atrasties šajā stāvoklī ļoti ātri un nozīmīgi maina cilvēku, viņa attieksmi pret pasauli.
   Termins „tagad” literatūrā tiek pieminēts reti. Parasti runa iet par „samadhi”, kas ir sevis apzināšanās „šeit un tagad” dziļš stāvoklis.
 
   Uzsākot apmācības Garīgās izaugsmes skolā "Ceļš caur atmošanos", cilvēks apgūst dažādas stāvokļa „šeit un tagad” šķautnes. Regulāras nodarbības, kas iekļauj sevī gan grupas nodarbības, gan individuālu darbu ar sevi, ļauj šo pieredzi uzkrāt un padziļināt un cilvēks pakāpeniski nonāk līdz tādam jēdzienam kā sevis apzināšanās. Tas ir ļoti apjomīgs jēdziens.
 
   Par stāvokli „šeit un tagad”, sevis apzināšanos un vienoto laiku ir uzrakstītas daudzas grāmatas... Jūs varat par to lasīt, dzirdēt vai prātot, bet mēs apmācām to praktiski. Turklāt ne tikai apzināti ieiet šajā stāvoklī, ar pieredzi cilvēks nonāk tik tālu, ka var no šī stāvokļa darboties un mācīties tajā dzīvot, to nepārtraukti padziļinot. Šis pilnveidošanās process ir bezgalīgs.
 
   Tas ir ne tikai patīkams stāvoklis, ko var izbaudīt, nodarbojoties ar Garīgo praksi vai jogu. Tas ir dzīvesveids, turp mūs ved Evolūcijas likums, turp mūs virza Dzīve, izmantojot apstākļus, nepatikšanas vai vienkārši neapmierinātību ar dzīvi, kādu laiku pa laikam izjūt katrs...
 
   
  

Top.LV

 

 

 
Copyright © 2002-2018 Международный центр Путь человека.
Copyright © 2018 K.K.Kukurs