MEDITĀCIJA
Latviski По русски English
Apmācības skolā
Par skolu
Atsauksmes
Sarunas ar skolotāju
Bibliotēka
Kontakti


Cik Jums ir gadu?
Mazāk par 14
14-17
18-21
22-28
29-39
40-55
virs 55
 
(Nobalsot varat vienreiz dienā)
balsošanas rezultāti »

.
 
Primoriārās Skaņas paradentālā meditācija.

Visi Skolā pasniegto Zināšanu prakses elementi ved pie iekšējiem stāvokļiem, kurus var sajust tikai nodarbojoties ar tiem praktiski. Pat vissmalkākais šo elementu apraksts vārdos dod izkropļotu priekšstatu par tiem. To var salīdzināt, ja mēs mēģinātu kurlajam aprakstīt simfoniju vai aklajam saulrietu.. tie būtu tikai salīdzinājumi, turklāt ļoti subjektīvi..

Tikai praktiskas nodarbības var dot cilvēkam nepieciešamo personīgo, iekšējo pieredzi, tāpēc šeit ir sniegts vienkāršots, iepazīstinošs apraksts.
 
Svarīgs garīgās prakses elements ir paradentālā meditācijas tehnika. Tā ir daļa no “Primoriārās Skaņas” zināšanām. Meditācija – tas ir ļoti apjomīgs jēdziens, un tās apgūšana nav iespējama bez noteiktas iekšējās bāzes – klusuma.

Meditācija, kuru apmācām mūsu Skolā – tā ir vienkārša praktika, kas balstīta uz enerģijas vibrācijas īpašību izmantošanu “saskaņas” veidā. Saskaņu jeb enerģijas vibrāciju Skolotājs atlasa katram dalībniekam individuāli, atbilstoši cilvēka individuālai dabai. Šim enerģijas veidam piemīt noteiktas unikālas īpašības, kuras cilvēks mācās izmantot meditācijas nodarbību laikā.
 
Meditācija paātrina cilvēka evolucionēšanu. Aiz meditācijas sekojošie garīgās tehnikas elementi vēl vairāk paātrina cilvēka attīstību.

   
  

Top.LV

 

 

 
Copyright © 2002-2018 Международный центр Путь человека.
Copyright © 2018 K.K.Kukurs