Satsangs
Latviski По русски English
Apmācības skolā
Par skolu
Atsauksmes
Sarunas ar skolotāju
Bibliotēka
Kontakti


Cik Jums ir gadu?
Mazāk par 14
14-17
18-21
22-28
29-39
40-55
virs 55
 
(Nobalsot varat vienreiz dienā)
balsošanas rezultāti »

.
Saruna par cilvēka attīstības praktiskajām zināšanām,
par uzdevumiem un grūtībām to apguvē.
Par Atmošanos un izeju no Sansaras rata
 
Garīgā meklējamos, visbiežāk satopamās lamatas ir "garīgais materiālisms", kad cilvēks, izmantojot kādu no tehnikām, slēpjas no savas dzīves, pats no sevis. Uzkrājot daudz dažādu tehniku ​​un virzienu, mainot reliģijas, īsti nekur nesasniedz gaidīto rezultātu, cilvēks, paņem kaut ko no katra virziena, bet pēc būtības, faktiski cenšas izvairīties no vissvarīgākā darba - darba ar sevi, savu egoismu.
Daudzi vēlas iet pašrealizācijas ceļu vienatnē, domājot, ka tas būs vieglāk - viņi saka: "Es neesmu atkarīgs ne no viena cilvēka." Arī tie ir maldi. Sava egoisma dažādās izpausmes viņš pats neredz un dzīvei  nepieciešams radīt tādas situācijas un apstākļus, kādos šīs egoisma sejas ir spiestas izpausties. Un tas var būt ļoti sāpīgi. Ļoti. Dzīve var kļūt nepanesama.
 
 
"... Daudziem šī saruna ar sevi pašu var likties ļoti skarba, pat gribētos no tās izvairīties. Bet egoisms vienkārši ir tikai ļoti GODĪGS, bez viltības.
Diemžēl, bieži vien līdz šādai sarunai nonāk tikai tad, kad citu iespēju vairs nav: nāvējoša slimība, pašam vai ļoti tuvam cilvēkam .. .. nepanesami dzīves apstākļi, dziļākā depresija un pilnīga eksistences bezjēdzība ...
Un šķiet, ka cilvēks jau ir sapratis visu, bet laika un enerģijas, lai visu labotu, diemžēl vairs nav. Tieši tas izraisa nožēlu - "es visu sapratu ... bet ir par vēlu".
Tātad:
- Vai jūs esat pilnīgi apmierināts ar savu dzīvi? Jā vai ne visai? Vai pilnībā neapmierināts?
- Ja atbilde ir "ne visai" vai vēl zemāk, tad, vai vēlaties to mainīt? Vai pagaidām vēl var paciest?
- Ja atbildiet ar "jā", vai esat gatavs strādāt ar sevis šo pārmaiņu labā?
- Ja atbilde ir "jā", vai jūs vēlaties uzzināt, kāda veida darbs tas ir? Ko un kā darīt, ko mācīties?
- Ja atbilde ir "jā", tad kāds ir šis  iekšējais darbs, kādēļ tas ir nepieciešams un ko cilvēks  galu galā iegūs,to jūs varat uzzināt mūsu praktiskajā nodarbībā." 
 
Datums: 22.septembrī, pl. 18:00

Vieta: Je
ruzalemes iela 2/4, Rīga

Ieejas maksa: 2EUR
 
 
   
  

Top.LV

 

 

 
Copyright © 2002-2018 Международный центр Путь человека.
Copyright © 2018 K.K.Kukurs